Loading
Sort By

Showing 1–9 of 118 results

Magus gurmeekorv vahuveiniga
55.00 

Magus gurmeekorv erinevate tuntud ja tunnustatud tootjate shokolaadide, küpsiste, kommikarpide ning vahuveiniga. Korvi paneb kokku florist, seega ei ole tooded alati samad. Toote üleandmisel kontrollib florist kingituse saaja vanust. Toote tellimisega ostja kinnitab, et on vähemalt 18 aastat vana.

Armsamale 3
15.00 35.00 

Lillakas kreemides toonides suvine ümarkimp. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 20
20.00 

Ümarkimp punaste rooside, valge orhidee, roosa inkaliilia, rohelise krüsanteemi ja muude väikeste lisanditega. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 19
20.00 

Ümarkimp valgete rooside, valge liilia, roheliste krüsanteemide, lumiste käbide ja hõbedase paelaga. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 18
20.00 

Kõrge kimp valgete rooside, roheliste krüsanteemide ja oranzika nelgiga. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 17
20.00 

Ümarkimp valgete, kreemide rooside, lilla inkaliilia ja natukese valge krüsanteemiga. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 16
20.00 

Ümarkimp oranzide ja punaste roosidega. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 15
20.00 

Lillekimp valge liilia, roosa krüsanteemi, lilla limooniumi ja kollase nelgiga. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 14
20.00 

Lillekimp valge liilia ja punaste roosidega. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.