Loading

Matusekimbud võivad koosneda erinevatest lilledest ja sealjuures kindlaid piiranguid ja ettekirjutusi ei ole. Kuna tegemist on meie viimase kingitusega lahkunule, võib matusekimbu valikul julgelt otsustada tema lemmiklillede kasuks. Traditsioonilised matusekimpude lilled on aga valged liiliad, kallad, roosid, krüsanteemid jms. Lisada võiks ka muid toone, sest natuke värvi rõhutab valgete lillede lakoonilisust.

Matusekimbu eeliseks matusepärja ees on vaieldamatult kergus. Leinakimpe võib teha alusel või vartest kokkuseotud nn käekimpudena. Kas valida alusel või kokkueseotud kimpu, sõltub juba Teie vajadustest. Alusele tehtud kimpu võiks eelistada juhul, kui sihtkohta on pikem teekond. Alusel matusekimbud hoiavad niiskust ja lilled ei närtsi nii kiiresti. Kokkuseotud käekimbud on eelistatud enamasti just krematooriumimatustel.

Matusekimpudele pakume ka leinalinte. Soovitame kangast linte, mis näevad soliidsemad välja. Lisaks klassikalisele mustale toonile on valikus kreem, valge, samblaroheline ja vesihall. Pakume ka peielaua seadeid, kaastundekimpe ning kirstu- ja urnikaunistusi jne.

Tööpäevadel on matusekimbud võimalik kätte saada juba samal päeval. Konkreetsete lillede või eksklusiivsema kimbu puhul tasuks tellimus teha 3-4 päeva varem, et saaksime garanteerida soovitud lillede olemasolu või pakkuda alternatiive vastavalt hooajale.