Loading

Burmani Aed OÜ tegevuseks on lõikelillede, toataimede jaemüük ja sisehaljastus. Teostame lepinguliselt ettevõttetele igakuiselt ja ühekordseid sisehaljastuse hooldusi. Suurklientidele valmistatakse hooajalisi ruumikaunistusi. Samuti oleme pakkunud oma oskusi pulmade ja suurürituste lilleseadete ja kaunistuste valmistamisel.

Burmani Aed OÜ on asutatud 1998 aastal. Algusaastatel tegeleti ka lillekasvatusega ning kauplus/aiand asus Kadaka teel. Aastal 2003 kolis kauplus Laki tänavale ning aastast 2009 asub kauplus Tallinna ärikeskuses, Maakri tänaval. 2012 aasta mais avasime teise lillekaupluse Saku Selveris. 2013 aasta novembris suurima meie kauplusteist Peetri Selveris.

Ettevõtte eesmärgiks on kasvada lillekaupluste võrgustikuks Tallinnas ja selle lähiümbruses millega pakkuda klientidele õigeaegset ja paindlikku teenindust, arvestades kindlasti klientide personaalse maitse ja individuaalsusega.

Suuremate ja staažikamate klientide hulka, kellele osutatakse igapäevast teenus, kuuluvad firmad on Riigi Kinnisvara AS, Eesti Energia AS, Eesti Gaas AS, Elion Ettevõtted AS, Olympic Entertainment Group AS, Ergo Kindlustus AS , G4S Eesti AS, Kanal 2 AS, Postimees AS, Tarcona AS jpt.