Laen

Meie põhjamaises kliimas igatseme rohelust ka talvekuudel. Rahustav leheroheline ja värvirõõmsad õied aitavad luua hubase õhkonna Teie töökeskkonda ja kodusesse miljöösse.

Siseruumide haljastust võib nimetada meie kliimavöötmes suisa aianduse lisaharuks. See võib harmoneeruda aiataimedega ja olla välishaljastuse sujuv jätk, kuid  ka täiesti eraldiseisev osa sisearhitektuuris. Paljudel juhtudel planeeritakse siseruumide haljastus ka juba projekti sisse, sarnaselt akvaariumitega.

Kui sisekujundus on juba planeeritud koos rohelusega, on lõpptulemus püsivam ning kaunim. Eelkõige seetõtttu, et  hoonet ehitades on juba eos võimalus luua taimede kasvuks soodsad tingimused. Mis puutub taimede valikusse, siis siseruumide haljastuse taimed võiksid olla kindlasti tugeva kasvuga, vähenõudlikud, lopsakad ja efektsed. Professionaalselt planeeritud sisehaljastus on vajalik erinevates hallides ja kõikvõimalikes suurtes ja avarates ruumides.

Siseruumide haljastuse juures peab kindlasti arvesse võtma taimede värvi ja kuju, kuid sellest veelgi olulisem on ühtne stiil, mis väljendub paigutuse ja kasutatavate materjalide osas (lillealused, raamid, potid jne). Paljudel juhtudel võivad toataimed täita ka sisekujunduslike elementide rolli ja seetõttu ongi mõttekas jätta siseruumide haljastus professionaalide hooleks.

Pakume sisehaljastuse planeerimise konsultatsiooni ja püsihooldust, hooajalist hooldust  nii olemasolevatele taimedele kui ka rajatavale haljastusele Teie kodus või kontoris.