Loading
Sort By

Showing 1–9 of 19 results

Lillekimp 20
20.00 

Ümarkimp punaste rooside, valge orhidee, roosa inkaliilia, rohelise krüsanteemi ja muude väikeste lisanditega. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 19
20.00 

Ümarkimp valgete rooside, valge liilia, roheliste krüsanteemide, lumiste käbide ja hõbedase paelaga. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 18
20.00 

Kõrge kimp valgete rooside, roheliste krüsanteemide ja oranzika nelgiga. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 17
20.00 

Ümarkimp valgete, kreemide rooside, lilla inkaliilia ja natukese valge krüsanteemiga. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 16
20.00 

Ümarkimp oranzide ja punaste roosidega. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 15
20.00 

Lillekimp valge liilia, roosa krüsanteemi, lilla limooniumi ja kollase nelgiga. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 14
20.00 

Lillekimp valge liilia ja punaste roosidega. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 12
20.00 

Lillekimp valge liilia, roosa gerbera ja roosade roosidega. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Lillekimp 11
20.00 

Ümarkimp valgete ja roosade rooside ning roosa inkaliiliaga. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.