Loading
Sort By

Showing 1–9 of 13 results

Isamaaline ümar leinakimp
40.00 60.00 

Käepidemega alusesse tehtud leinakimp valge roosi, valge krüsanteemi ja kipslillega. Lisandiks kerge must lint ja sini-must-valge lint. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinakimp valgete Tulpidega
40.00 

Käepidemega alusesse tehtud tilgakujuline leinakimp kuuseokstega. Lilledeks valge tulp ja lilla ginestra. Leinalint on must. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinakimp valgete Liiliatega
40.00 60.00 

Käepidemega alusesse tehtud leinakimp. Lilledeks kimpus on valge liilia ja valge roos. Leinalint on valge. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinakimp roosade Roosidega
40.00 60.00 

Käepidemega alusesse tehtud tilgakujuline leinakimp. Lilledeks kimbus on valge liilia, roosa kobarroos ja erinevat dekoratiivset rohelist. Leinalint on valge. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinapärg valgete Roosidega
60.00 85.00 

Kuuseokstest matusepärja alusele tehtud lilleseade. Lilledeks on kasutatud valgeid roose ja rohelist krüsanteemi. Leinalint sinakashall ja lisandiks must kangaslint. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinapärg valgete lilledega
60.00 85.00 

Kuuseokstest matusepärja alusele tehtud lilleseade. Lilledeks on kasutatud valget liiliat, valget krüsanteemi, valget roosi ja kipslille. Leinalint on valge. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinapärg valgete Krüsanteemide ja Liiliatega
60.00 85.00 

Kuuseokstest matusepärja alusele tehtud lilleseade. Lilledeks on kasutatud valgeid liiliaid, valget oksakrüsanteemi, valget roosi ja lisandiks muuhulgas eukalüpti. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinapärg Rukkilillede ja erinevate valgete lilledega
60.00 85.00 

Kuuseokstest matusepärja alusele tehtud lilleseade. Lilledeks on kasutatud rukkililli, valget ja rohelist krüsanteemi, valget tsinniat, sinist iirist, valget liiliat. Leinalint on sinakashall. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinapärg roosade Flamingodega
60.00 85.00 

Kuuseokstest matusepärja alusele tehtud lilleseade. Lilledeks on kasutatud roosasid flamingosid, valgeid roose, valget ja rohelist krüsanteemi ja Cymbidium ( orhidee) õisi. Leinalint on must. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.