Loading
Sort By

9 Items

Leinapärg valgete Roosidega
60.00 85.00 

Kuuseokstest matusepärja alusele tehtud lilleseade. Lilledeks on kasutatud valgeid roose ja rohelist krüsanteemi. Leinalint sinakashall ja lisandiks must kangaslint. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinapärg valgete lilledega
60.00 85.00 

Kuuseokstest matusepärja alusele tehtud lilleseade. Lilledeks on kasutatud valget liiliat, valget krüsanteemi, valget roosi ja kipslille. Leinalint on valge. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinapärg valgete Krüsanteemide ja Liiliatega
60.00 85.00 

Kuuseokstest matusepärja alusele tehtud lilleseade. Lilledeks on kasutatud valgeid liiliaid, valget oksakrüsanteemi, valget roosi ja lisandiks muuhulgas eukalüpti. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinapärg Rukkilillede ja erinevate valgete lilledega
60.00 85.00 

Kuuseokstest matusepärja alusele tehtud lilleseade. Lilledeks on kasutatud rukkililli, valget ja rohelist krüsanteemi, valget tsinniat, sinist iirist, valget liiliat. Leinalint on sinakashall. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinapärg roosade Flamingodega
60.00 85.00 

Kuuseokstest matusepärja alusele tehtud lilleseade. Lilledeks on kasutatud roosasid flamingosid, valgeid roose, valget ja rohelist krüsanteemi ja Cymbidium ( orhidee) õisi. Leinalint on must. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinapärg punaste Gerberate ja Roosidega
60.00 85.00 

Kuuseokstest matusepärja alusele tehtud lilleseade. Lilledeks on kasutatud punast gerberat, punast ja valget roosi, valget nelki, valget levkoid ja valget krüsanteemi. Leinalint on must. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinapärg Preeriakellade ja Orhideedega
60.00 85.00 

Kuuseokstest matusepärja alusele tehtud lilleseade. Lilledeks on kasutatud roosat ja valget preeriakella, valget liiliat, kipslille ja cymbidiumi (orhidee) õisi. Leinalint on valge. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.

Leinapärg kollaste kalladega
60.00 85.00 

Kuuseokstest matusepärja alusele tehtud lilleseade. Lilledeks on kasutatud kollast kallat, valget roosi, valget liiliat ja valget kipsi. Leinalint on tumeroheline ja lisandiks kitsas must kangaspael. Lilleseade pildil on illustratiivne.  Seade koostisosad võivad varieeruda.